O FIRMIE

iBE Technologies powstało z połączenia wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy na temat rynku elektroniki użytkowej, sprzętu audio i AGD. Działamy w obszarze dystrybucji oraz handlu detalicznego online jak i offline. Stawiamy na wysoką jakość, profesjonalizm i terminowość.

Stale poszerzamy nasze portfolio produktowe, rozwijając ofertę o nowe, znane na świecie marki niedostępne jeszcze polskim konsumentom.

iBE Technologies mieści się w Siedlcach, oddalonych od Warszawy o 90 km. Lokalizacja ta jest doskonałym punktem logistycznym na mapie Polski z uwagi na bliskość wschodniej granicy oraz szlaków komunikacyjnych w każdym kierunku kraju i świata.

Przy ulicy gen. Ryszarda Kuklińskiego 14 w tej przemysłowej cześci miasta zlokalizowane są biura, serwis oraz magazyn. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół codziennie koordynuje przepływ dziesiątek paczek krajowych i zagranicznych.

Obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni 900m2
Własny punkt serwisowy świadczący usługi door2door

Sieć sprzedaży rozwijamy równocześnie w obszarach offline oraz online. Do naszych partnerów należą największe sieci handlowe w Polsce, zajmujące się sprzedażą elektroniki, sprzętu RTV i AGD, sklepy wielobranżowe oraz specjalistyczne.

Nasza uwaga skupiona jest również wokół własnych kanałów sprzedaży internetowej. Prowadzimy polskie  sklepy firmowe marek DeFunc oraz REDMOND.

Obecni jesteśmy na największych portalach aukcyjnych, takich jak Allegro i Ceneo, a także w najpopularniejszych seriwsach typu Marketplace - Empik i Emag. Równie ważny jest dla nas kanał dystrybucji zagranicznej, operający się na sprzedaży produktów poprzez serwisy Amazon i Ebay.

Własne sklepy internetowe:

 

Sprzedaż internetowa:

PL 

UE 

Sklepy stacjonarne:
Społeczeństwo
Ekologia
Gospodarka

Społeczna odpowiedzialność

Jesteśmy pewni, że odpowiedzialne działania budują prawdziwą wartość firmy. Dla nas liczą się ludzie i relacje, bo wierzymy, że są rzeczy ważniejsze niż maksymalizacja zysków. Zrównoważony rozwój stanowi jeden z fundamentów strategii naszej działalności.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić pokładane w przedsiębiorstwach przez społeczeństwo nadzieje na odpowiedzialność i jasne zasady współdziałania na rynku lokalnym oraz globalnym. Odpowiedzialność za ekologię, za uczciwe relacje w obrocie gospodarczym, za promowanie zdrowego trybu życia. Tylko wspólne, długofalowe działania na rzecz przyrody, społeczeństwa i gospodarki mogą przynieść skutek w przyszłości. Pamiętamy o tym i budowanie lepszego świata zaczynamy od siebie!